Phone

OBJEDNÁVKY (+420) 608 971 959

Volat: 24 hod / denně

Nabít/Zaplatit

 

 

Pokud objednáváte individuální službu nikoli nemáte zájem o nákup zboží přes eshop samoobsluhu eshopu pak prosím jednoduše napište na  kontakt  Vaši objednávku ! 

Převod prostředků na vaše konto pro nákup na eshopu : 


Po registraci přejděte do Můj účet (přihlášený stav) tam naleznete v menu položku Dobít kredit  kde je uveden specifický symbol- ten použijte pro převod.Prosím nezadávajte žádné jiné symboly! Peníze jsou na účtu Midistage do 24h, je-li pracovní den.O připsání kreditu budete vždy informováni emailem !


Možnosti dobití účtu :


 

A / Převodem KREDITU  (od 300 korun) 

Systém KREDIT -převod prostředků příkazem z účtu na účet je možný od výše 300 Kč s následným postupným čerpáním vašich peněz tzn. příště můžete nakupovat ihned, bez zadávání nových příkazů k úhradě, čekání než proběhne převod a přípis vašeho kreditu.Doba čerpání kreditu není nijak časově omezena  Tedy tato varianta není určena pro jednorázový malý nákup !

Zákaznící ze Slovenska : Naprosto stejné podmínky ,SEPA poplatky byly naštěstí zrušeny ..Je nutné pouze přepočítat dle kurzu ,aby výše zaslaných EUR odpovídala minimálnímu vkladu 300 kč .. Děkuji !  

 

B / Použitím PayPal platební brány


Po vstupu do Vašeho profilu (Můj účet) - a v souhrnu kliknete na dobíjení kreditu, zadáte částku a potvrdíte. Po té budete přesměrovánína platební bránu PayPalu kde dokončíte transakci. Je to velice jednoduché a rychlé ! 

POZOR! Ze zaslané částky je odečten poplatek pro PayPal za použití platební brány 10Kč + 3,4%


Paypal ico

Pokud někdo neví jak na PayPal zde je průvodce: https://www.penize.cz/nakupy/317299-jak-na-paypal-zalozeni-uctu-krok-za-krokem


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace