Phone

OBJEDNÁVKY (+420) 608 971 959

Volat: 24 hod / denně

Chci TOP doprovod!

Skladby mp3 zařazené na eshopu jsou obyčejně nahrané midi do audia přes syntezátor aby byly dostupné pro děti, školy, pro hobby zpívání na doma ! Tomu odpovídá i kvalita ukázek ! Taktéž nemají licenci pro veřejné provozování,už vůbec pro komerční užití, platí i o datových souborech midi ! Tento titul mám zpracovaný v aranži, chcete-li tedy profesionální hudební podklad stačí napsat na  eger@midistage.cz , v ceníku si vybrat druh audio remasteru ,který požadujete máte možnost si specifikovat jak podklad chcete, zpracuji ho přesně podle vašeho zadání! Tónina, zkrátit délku, vynechat některé party, či naopak nahrát živě kytary, k podkladu mohu dodat i noty dle přání.... !!!

 Některé zakázkové ukázky naleznete na :   

Ovšem kvalita je snížena streamem na mp3 kvůli objemu uložených dat jinak dodávám standardně WAVE 44100Hz /  24bit ! - možno i jinak!  

Více infa pak pod  https://midistage.cz/page-Dale-nabizime  službách

Více info o službách zde : https://www.midistage.cz/page-Dale-Nabizime     

Ukázky z eshopu nejsou relevantní  pro posuzování kvality zpracování Midistage podkladů, jsou to standardně nahraná midi data přes syntezátor do mp3 aby byly dostupné pro všechny (děti, školy, hobby), nejsou to podklady kvalitativně pro produkci na aparaturu a ani  licencované či určené pro veřejné provozování nebo dokonce komerční užití !!! 

 
 

Reference či ohlasy od zákazníků naleznete třeba zde - kliknout 

 

Odkazy kde se dozvíte mnohem více : 

   Facebooková stránka , plná zajímavostí prakticky denně aktualizovaná , informuje o tom co páchám a obsahuje

i obrázkové průvodce pokud by někdo něčemu nerozuměl  

 

 

Petr Eger - Midistage poskytuje garant odbornosti a záruku na provedenou práci!!!

 

Copyright notice © Prohlášení  o autorských právech !

  Midistage - Petr Eger je vlastníkem licenční smlouvy o poskytnutí oprávnění výkonu práva užít hudební dílo s textem i bez textu u všech autorů zastupovaných OSA - včetně zahraničních autorů zastupovaných touto organizací u nás.    Číslo této výše zmíněné smlouvy s OSA je 15841 .  Dále autorem zastupovaným OSA - číslo smlouvy 4765440923 .  Oprávněný autor hudebních nahrávek zastupovaný OAZA - 171019 - SZM.   Aktivní člen SAI (Svaz Autorů a Interpretů) - reg. číslo 435. 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace